Apie mus

Jeigu skaitote šį tekstą, vadinasi esate smalsūs ir jums įdomu sužinoti kas mes tokie ir ką veikiame.

Puiku, stengiamės jūsų nenuvilti ir įtraukti, kaip į geros knygos siužetą.

manodovanos marskineliai 7natos sivesios ir grazios produkcijos gamybos darbo erdves

Mūsų jaukus biuras – tai mūsų antri namai.

Skirtumas tik tas, kad blogą nuotaiką paliekame už durų, asmeninius rūpesčius pirmuose namuose, o šias duris atveriame tam, kad sukurtume gražiausias dovanas jūsų artimiesiems ir draugams, kurios jiems suteiks tik teigiamas emocijas.

 

manodovanos marskineliai 7natos sivesios ir grazios produkcijos gamybos darbo erdves
originalus dizainai ir puodeliai auksiniai su atspalviais ir spaudos iliejimais 1

Esame arti žmonių, nes žinome, kad dovana nėra tik paprastas daiktas. Jūs skiriate savo laiką jų ieškodami, sudedate visas pastangas ir rūpestį kol išrenkate tai kas labiausiai tinka. Mes suprantame ir vertiname jūsų jausmus, todėl kasdien ieškome naujų ir įdomių dovanų idėjų, nekasdienių sprendimų, kad jūs galėtumėte nustebinti ir išsiskirti unikaliomis dovanomis.

Kas rytinė kava, bendri kolektyviniai pietūs ir susirinkimai, draugiška komunikacija tarpusavyje, o kartais įnirtinga kova – tai laikas kai aplanko nežemiškos mintys, kurios pavirsta realiais daiktais, piešiniais, o kai kurios taip ir lieka sparnuotomis frazėmis. Savo emocijas ir „garą“ išleidžiame visko mačiusiame kambaryje, kurį galiausiai nusprendėme pavadinti Idėjų kambariu. Tai mūsų mylimiausia erdvė, kurioje ne tik tvyro ypatinga aura, bet ir telpa įvairiausių dovanų pavyzdžiai, apsilanko mūsų partneriai ir svečiai bei savo vietą surado extra atvejams skirta sofkutė, kuria dažniausiai tenka naudotis prieš didžiąsias šventes ar tiesiog pasipylus dovanų lietui, kai grįžti į pirmus namus, tiesiog nebelieka laiko.

musu ideju kambarys 7natos marskineliai lt manodovanos.lt

Jeigu atėjai į darbą apsnūdęs, tai hyper aktyvioji Evelina greitai privers tave pamiršti, kad būna naktis ir apskritai toks žodis miegas egzistuoja. Tai mūsų visų variklis, niekada negendantis ir varantis visus į priekį. Jos dėka sustyguotas visas gamybos procesas, paskirstyti darbai, o pati viena ranka piešia, kita fotografuoja ir trečia, nežinia iš kur atsiradusia, dar spėja valdyti presą.

Visai nesudėtinga daug anksčiau atsikelti ir šimtą kilometrų iki darbo važiuoti mūsų Ramintai, kurios pareiga jums patiekti tai ką sukūrėte patys ar sugalvojo mūsų komanda. Jos geriausias draugas visagalis spausdintuvas, kurio pagalba gimsta gražiausi darbai ir tobulos dovanos. Visą dieną kruopščiai ir tyliai burgzdama, pastato kalną dovanų, kurias vėliau perleidžia į kitas saugias rankas.

Kad viskas būtų ne tik estetiškai, bet ir saugiai supakuota bei laiku jums pristatyta rūpinasi Austėja. Jos nurodymų klauso kurjeriai, kurie priversti palaukti jei reikia, jos balsą girdi tiekėjai, kad dovanų arsenalas niekada neišsektų.

Kantrybės prekybos centre per išpardavimą prisipirkusi Rūta, turbūt geriausiai žino kas kur yra, kiek kainuoja, kur gauti ir kas labiausiai jums tinka. Visai nesvarbu ar išsirinksi tik vieną tušinuką ar užsakysi kelis šimtus dovanų rinkinių, dėmesio jums nepagailės niekada. Žinanti visus spaudos būdus, labiausiai tinkančiastechnologijas ir apskritai įsigilinusi į kiekvieną smulkmeną, ji gali ne tik patarti, bet ir pakeisti jūsų nuomonę.

Viskas kas vyksta ir gimsta už uždarų durų, kažkaip turi patekti į eterį. Slaptoji Alinos ranka, kuri nesustodama rašo, publikuoja ir nuolatos pildo mūsų svetainę, tam, kad visos komandos sugalvoti ir išdirbti sprendimai būtų jums lengvai pasiekiami.

Sakoma, nėra namų be dūmų, o mes sakome nėra komandos be vado. Mūsų bosų bosas Tomas, kurio dėka mes esame suburti į darnų kolektyvą ir įtraukti į nerealiai įdomų darbą. Aistrų ramintojas ir diplomatas, niekada naujų idėjų nepritrūkstantis globalinis strategas iš kurio motyvacijos, azarto ir meilės darbui nuolatos semiamės ir mokomės mes visi.

Ačiū, kad užsukote. Kviečiame paklaidžioti dovanų labirintais ir surasti tai kas miela jūsų širdžiai.
Smagaus apsipirkimo!

Į pagrindinį