Puodelis, moteris, dizainerė

PARDUOK
SAVO KŪRYBĄ

Esamus dizainerius ir norinčius jais tapti kviečiame kurti unikalius savo dizainus ant mūsų siūlomų produktų ir už tai gauti jūsų pačių nustatytą komisinį atlygį

Registruotis / Prisijungti

Ši aplinka skirta kūrybingiems žmonėms, kurie mėgsta kurti, piešti ir eksperimentuoti. Čia viskas paruošta taip, kad jūs galėtumėte tūkstančiams pirkėjų parodyti savo kūrybą, neeikvojant laiko programuojant ar kitaip gaištant laiką, norint turėti savo el. parduotuvę. Visa tai jau padarėme mes. Jums tik lieka kurti dizainą, kuris tiktų mūsų siūlomoms prekėms ir pirkėjai jį pamėgtų.

Kviečiame jus prisijungti prie kūrybiškų žmonių bendruomenės, parodyti pirkėjams savo talentą, kūrybą ir tuo pačiu uždirbti. Pasirinkite ant kokių produktų jūs norėsite įkelti savo dizainą, galėsite patys nustatyti pardavimo kainą. Tuomet visiems draugams, artimiesiems, o gal visai nepažįstamiems žmonėms parodykite savo parduotuvę ir sukurtas prekes.

Sugalvokite parduotuvės pavadinimą ir pirmyn į dovanų – dizaino pasaulį!

susikurk parduotuve

SUSIKURKite PARDUOTUVĘ

Nemokamai susikurkite savo paskyrą (prisiregistruokite), sugalvokite parduotuvės pavadinimą ir įsikelkite jūsų parduotuvę reprezentuojančius paveiksliukus (banerius).

ikelk savo dizaina ant produkto

ĮKELKite SAVO DIZAINĄ ANT PRODUKTO

Išsirinkite sau patinkančias prekes, kurias rasite manodovanos.lt ir patalpinkite ant jų savo kurtą dizainą. Prekių kiekis ir įkeliamo dizaino kiekis neribojamas, o talpinimas nieko nekainuoja.

sulauk patvirtinimo

SULAUKite PATVIRTINIMO

Mes peržiūrėsime jūsų kurtus dizainus ir juos patvirtinsime. Tai neužtruks ir jūs iš karto galėsite pradėti prekybą.

parduok produkta

PIRKĖJAI MATYS IR PIRKS JŪSŲ PRODUKTĄ

Sveikiname, jūs jau turite savo parduotuvę (turėsite nuolatinį URL adresą) su prekėmis, kurios jau yra su jūsų kurtu dizainu. Reklamuokite savo parduotuvę, praneškite draugams, pasidalinkite informacija socialiniuose tinkluose.
Galite apie tai paskelbti visam pasauliui!

pagaminsime ir isiusime

NUPIRKTAS PREKES PAGAMINSIME IR IŠSIŲSIME

Kiekviena prekė, kurią su jūsų dizainu nupirks iš jūsų parduotuvės, bus pagaminta ir išsiųsta pirkėjui. Jums tuo rūpintis tikrai nereikės.

gauk atlygi

GAUKite KOMISINĮ ATLYGĮ už parduotas prekes

Už kiekvieną parduotą prekę, su jūsų kurtu dizainu, jūs gausite komisinį atlygį.
Visą informaciją apie sukauptą atlyginimą ir atsiskaitymus rasite savo paskyroje.
Kurkite ir uždirbkite!