Verslo klientams

ikonu sistema 04
Dirbame rinkoje
daugiau nei 20 metų
klientai aptarnavimas
Aptarnauta virš
0,5 mln. klientų
spauda gamyba
Atspausdinta virš
2 mln. dovanų
idejos dizainai
Sukurta virš 1000 unikalių dizainų

Verslo dovanų pasiūlymai

Originalios verslo dovanos su logotipu – puikus sprendimas norint nustebinti įmonės darbuotojus, klientus ar partnerius. Vienas iš svarbiausių kriterijų išsirenkant verslo dovaną turėtų būti ne tik dovanos originalumas, bet ir jos praktiškumas. Kad verslo dovaną išsirinkti būtų lengviau, suskirstėme jas į įvairias kategorijas: užrašų knygelės, termo puodeliai ir gertuvės, verslo dovanos Kalėdoms, prabangios verslo dovanos ir kitas kategorijos. Daugiau verslo dovanų sprendimų galite pamatyti peržvelgę mūsų katalogus, kuriuose siūlome daugiau nei 10 000 skirtingų dovanų.

verslo dovanos
Verslo dovanu katalogas Cool 2022 didelis 225x300 1
Peržiūrėti
mano dovanos label outlet 2020
Peržiūrėti
Verslo dovanu katalogas House of inspiration 2022 didelis 225x300 1
PERŽIŪRĖTI
Verslo dovanu katalogas More than gifts 2022 didelis 225x300 1
PERŽIŪRĖTI
marskineliai lt patrauklios kainos
Patrauklios kainos
marskineliai lt nemokamas maketas
Nemokamas maketas
marskineliai lt konsultacijos apie spaudos technologijas
Konsultacijos apie spaudos technologijas
marskineliai lt produkcijos pristatymas
Produkcijos pristatymas

Verslo dovanų spauda

Visoms verslo dovanoms pasiūlysime gausybę įvairių spaudos technologijų: UV spaudą, tiesioginę spaudą, sublimacinę spaudą bei kitas spaudos technologijas. Šių technologijų pagalba galėsime ne tik paruošti verslo dovaną su logotipu, tačiau ir personalizuotą dovaną su vardu ar asmeniniu palinkėjimu. Manome jog dovanos personalizavimas ir suasmeninimas konkrečiam žmogui dovanos vertę pakelia net kelis kartais. Įdomu tai, jog naudodami skirtingas spaudos technologijas, galime pagaminti: darbo kalendorius, stiklines gertuves, termo puodelius, įvairias medines bei plastikines dovanas, dekoratyvines pagalves bei kitas verslo dovanas.

DAUGIAU APIE TEKSTILINĘ SPAUDĄ DAUGIAU APIE SPAUDĄ ANT ĮVAIRIŲ PAVIRŠIŲ

Spauda ant termo puodelių ir vandens gertuvių

Turime unikalią galimybę norimą spaudą ant termo puodelių bei gertuvių uždėti 360 laipsnių kampu. Tai išskirtinė galimybė, kuomet jūsų norimas vienspalvis ar spalvotas vaizdas gali būti spausdinamas modernia UV technologija. Ir visai nesvarbu ar tai stilinga stiklinė ar plastikinė gertuvė su vardu, o gal metalinis termo puodelis su logotipu. Nuotraukos kaip spausdiname 360 laipsnių spauda. Daugiau informacijos apie spaudos technologijas galite rasti čia: https://manodovanos.lt/dovanu-gamyba

Sužinoti daugiau

marskineliu gamyba verslui pepsi novaturas ergo marskineliai

Marškinėliai – puiki verslo dovana

Renkantis įdomią verslo dovaną, neatsisakykite ir praktiškumo, kurį gali suteikti tekstiliniai gaminiai, tokie kaip: džemperiai su spauda, marškinėliai su logotipu, kepurėlės su užrašu, tekstiliniai maišeliai ir kita. Tai bus ne tik praktiška verslo dovana, bet ir produktas, kurį jūsų klientai ar darbuotojai tikrai mielai dėvės.

Sužinoti daugiau

Ieškote nedidelio kiekio marškinėlių, džemperių ar kitų tekstilinių produktų, apsilankykite mūsų el. parduotuvėje ČIA ir susikurkite savo marškinėlius nuo 1 vnt.

Spaudos pavyzdžiai

mano dovanos sublimacine spauda lyderiais negimstama lyderiais tampama
Sublimacinė spauda
mano dovanos spauda ant ivairiu pavirsiu UV jacobs
UV spauda
mano dovanos tiesiogine spauda
Tiesioginė spauda

Kainų skaičiavimas

mano dovanu kainu skaiciavimas gertuve ir karabinas
Produktas
marskineliai lt spaudos skaiciavimas 01
mano dovanu kainu skaiciavimas dizainas dydis
spaudos dydis ir spalvingumas
marskineliai lt spaudos skaiciavimas 01
mano dovanu kainu skaiciavimas pakuote siuntimui
supakavimas
marskineliai lt spaudos skaiciavimas 02
mano dovanu kainu skaiciavimas pakuote gertuve su dizainu
galutinė kaina

Galutinę produkto kainą sudaro:

  1. Pasirinkto produkto: užrašų knygelės, puodelio, gertuvės ar kito produkto kaina. Visą siūlomą produkcijos asortimentą galite pamatyti čia: https://www.7natos.lt/verslo-dovanos/
  2. Spaudos dydis bei spalvingumas. Spaudos dydis gali būti visai nedidelis logotipas arba didesnė grafika, taip pat svarbus ir tikslus spalvų skaičius sudarantis vaizdą. Kaina priklauso nuo logotipo ar piešinio dydžio.
  3. Supakavimo galimybė. Didžioji dalis produktų turi standartinį įpakavimą: maišelį, dėžutę ar kita. Esant poreikiui produktą galime papildomai supakuoti pagal Jūsų poreikius.

Kalėdinės verslo dovanos:

2023 metų sezonui siūlome didelį kalėdinių verslo dovanų asortimentą. Per ilgą įmonės gyvavimo laiką išgryninome ir atrinkome geriausias kalėdines dovanas atitinkančias jūsų poreikius. Kalėdiniai rinkiniai įmonėms sukurti tam, kad be jokių papildomų rūpesčių padėtų pasveikinti įmonių vadovus, vadybininkus ar didesnius kolektyvus. Susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu čia: https://www.7natos.lt/verslo-dovanos/dovanu-idejos/  ir susiekite el. paštu, bei telefonu.

info@manodovanos.lt +370 618 49929

Klientų atsiliepimai

Labai veriname mūsų klientų nuomonę ir dedame maksimalias pastangas, kad klientų atgalinis ryšys apie mūsų suteiktas paslaugas bei pagamintą produkciją paliktų tik teigiamas emocijas.

7 natos – puikus partneris kai reikia greito ir patikimo sprendimo. Ilgo ir sėkmingo bendradarbiavimo metu įgyvendinome daugelį net ir pačių sudėtingiausių projektų. Esame patenkinti tiek pasiūlymais, tiek aptarnavimo kokybe, tiek greičiu. Džiaugiamės turėdami puikų partnerį, kuriuo galime tvirtai pasitikėti reklamos gamybos ir verslo dovanų srityje.

Mantas Švažas / AB Novaturas marketingo skyriaus vadovas

Bendradarbiaujame jau ne vienerius metus ir džiaugiamės atradę
patikimus partnerius. Visada kokybiškai ir greitai atlikti darbai.
Profesionali ir maloni komanda, kuri patars ir pasiūlys geriausią
sprendimą.

Kamilė Dijokaitė / RC savireklamos vadybininkė

Jau ne vienerius metus bendradarbiaujame su reklamos agentūros “7 natos” vadybininke Rūta Augulytė. Didelis Ačiū jai, vien tik geriausi atsiliepimai. Į visus mūsų užsakymus ir pageidavimus reaguojama labai operatyviai. Prekės visuomet kokybiškos ir pristatomos laiku. Malonu turėti tokį partnerį, kuriam patikėdamas užsakymą, visuomet gali būti ramus, kad jis bus įgyvendintas.

Gediminas Jačunskas / UAB Tirola pardavimų grupės vadovas

Verslo dovanos – dažniausiai reikalingos čia ir dabar. Bendradarbiaujant su „7natos” reikalingos paslaugos buvo suteiktos čia ir dabar, operatyviai. Svarbiausia, kad pradžioje buvo gilinamasi į prekės ženklą, tik tada siūlomi geriausiai prekės ženklą atspindintys produktai

Darius Vaitiekūnas / Asociacijos AVAKA vadovas

Esame itin patenkinti “7natos” marškinėlių spaudos paslaugomis. Mūsų bendradarbiavimas buvo nepaprastai sklandus ir lengvas – vadybininkė Rūta aiškiai ir draugiškai patarė bei pasiūlė labiausiai mūsų norus atitinkančias paslaugas, marškinėlikus ir printus – mums teliko atsiimti ir džiaugtis verslo dovanomis. ZIP FM kreipsis dar tūkstantį kartų.

Ugnė Mingėlaitė / ZIP FM reklamos projektų vadovė

Prieš 12 metų atsidariau šokių studija ANT. Nuo tos dienos “7Natos”/”Marškinėliai.lt” tapo neatsiejama studijos dalimi. Daugybė striukių, džemperių, marškinėlių, dovanėlių buvo pagaminta per tą laikotarpį. Buvau gavęs ir pigesnių pasiūlymų, bet kai susidėdavo terminai, paslaugų kokybė ir ypatingai nuoširdus bendravimas, abejonių nebelikdavo. Jau daug metų dirbame kartu ir tikiuosi, kad draugausime dar ne vienerius.

Dainius Žebrauskas / ANT studija vadovas

Kontaktai

El. Paštas: info@manodovanos.lt

Tel. numeris: +370 618 49929

REKVIZITAI