Naujausios 360 fotografijos technologijos – kviečiame išbandyti!

automatine fotostudija Alphashot XXL

Naujausios 360 fotografijos technologijos – kviečiame išbandyti!

Šiandien kone viską galime įsigyti internetu – čia ieškome knygų, aksesuarų namams ar kt., ir būtent galimybė pirkti internetu palengvina dovanų paieškos procesus. Dar geriau yra tai, jog modernios technologijos pirkėjams pateikia tokias realias prekių nuotraukas, jog atrodo, lyg į jas žvelgtum parduotuvėje. Tačiau nepaisant to, greičiausiai bent kartą teko patirti jausmą, kai ekrane matomą prekę norite paimti ir apsukti, apžiūrėti iš visų pusių, tiesa? Tai štai, stebinti nesiliaujančios naujausios technologijos suteikia progą padaryti ir tai! 360 laipsnių fotografija – sprendimas, e-prekybą perkeliantis į dar aukštesnį lygmenį.

Kas yra 360 fotografijos ir kokie jų privalumai?

360 fotografija yra inovatyvus sprendimas, pirkėjui leidžiantis kur kas geriau pamatyti perkamą daiktą, įvertinti jį iš visų pusių ir turėti galimybę apžiūrėti taip, tarsi jį laikytų rankose iš tikrųjų. Pardavėjui ši fotografijos technologija suteikia progą efektyviai didinti pardavimus! Šioms nuotraukoms padaryti naudojamos modernios fotostudijos, apie kurias daugiau sužinoti bei jas įsigyti galite iš https://orbitvu.lt/.

360 laipsnių produktų fotografija kiekvienam iš Jūsų suteikia progą savo parduodamus gaminius pristatyti vartotojui moderniau ir kokybiškiau, leidžiant jam išsamiai susipažinti su preke. Tiesa, ne paslaptis, jog laiko kriterijus šiuolaikiniame versle taip pat yra labai svarbus – norimą rezultatą su 360 produktų fotografija pasieksite daug sparčiau nei pasikliaudami įprastais sprendimais.


Automatinis fotografavimas rezultatą dovanoja vos per kelias sekundes, suteikdamas nuotrauką su jau iškirptu fonu, visiškai parengta naudoti. Ar galite patikėti? Juk įprastai fotografuojant ir tvarkant nuotrauką, naudojimui e-parduotuvėje, paprastai užtrunkama daugiau kaip 10 minučių! Užteks vos vienos dienos padaryti gerokai per šimtą produktų nuotraukų! Šie skaičiai, naudojantiems įprastus fotografavimo metodus, atrodo nerealūs, tačiau išbandžius automatinį fotografavimą, grįžti prie įprasto tikriausiai nebenorėsite.

Jei įsigysite savo studiją, sutaupysite daug savo brangaus laiko, kurį sugaišdavote ne tik produktų fotografavimui ir nuotraukų apdorojimui, tačiau ir prekių gabenimui į bei iš fotostudijos.

Ką siūlome Jums?

Jau kurį laiką sėkmingai atstovaujame pripažintam ir daug simpatijų pelniusiam tarptautiniam prekės ženklui „OrbitVu“, gaminančiam automatines fotostudijas, kurias valdysite programine įranga. Itin kompaktiškos, tačiau solidų pluoštą funkcijų siūlančios foto studijos leis labai lengvai ir aukštame lygyje fotografuoti tiek statinius vaizdus, tiek 360 laipsnių, taip pat ir kurti vaizdo įrašus.

Įsigykite savo studiją!

Tiesa, jei fotografuoti reikia daug ir dažnai, finansiniu bei laiko požiūriu įsigyti fotostudiją yra racionalesnis sprendimas. Štai kodėl mūsų įmonė 7natos teikia ne tik fotografavimo paslaugas, bet ir parduoda fotostudijas. Jei nežinote, kokia 360 fotografijos studija tinka Jums, mūsų komanda visuomet yra pasirengusi patarti ir padėti priimti geriausią pirkimo sprendimą.

https://orbitvu.lt/produktai/ galite rinktis Jūsų poreikius nepriekaištingai atitinkančią fotostudiją. Produktus galime suskirstyti į kelias kategorijas:

  • fotostudijos, skirtos fotografuoti žmones bei didelius daiktus, pavyzdžiui, baldus;
  • fotostudijos, skirtos fotografuoti vidutinio dydžio daiktus, parduodamus produktus, pavyzdžiui, batus, rankines ir kitus iki 100 kg sveriančius daiktus.
  • fotostudijos, orientuotos į mažai sveriančių (iki 3 kg), kompaktiškų daiktų, pavyzdžiui, juvelyrinių dirbinių ir pan., fotografavimą.
  • fotostudijos, skirtos fotografuoti iš viršaus.

Galimybė užsakyti fotografavimo paslaugą

Jei reikalinga 360 laipsnių fotografija, esame pasirengę padėti! Ką Jums reikia daryti?

  • Atsiųskite savo prekes, kurias norite fotografuoti. Siekdami užtikrinti palankias sąlygas, suderinsite Jums tinkamiausią prekių atsiuntimo laiką ir būdą bei jų išsiuntimą atgal po fotosesijos.
  • 48 valandos – tiek daugiausiai sugaišime, kol aukštos kokybės nuotraukos pasieks Jus.
  • Mėgaukitės kylančiais pardavimais – kokybiškos ir klientams kuo daugiau informacijos suteikiančios nuotraukos tikrai gali kelti pardavimų kreivę į viršų.

Statinės ir 360 laipsnių produktų nuotraukos – abiem atvejais gausite maksimalią kokybę.

  • Pavydėtinos skiriamosios geros statinės nuotraukos – produktai nufotografuoti iš visų pusių, nuotraukos pateikiamos keliais formatais, be fono. Fotografijos yra mažo svorio, tačiau aukštos kokybės ir visiškai parengtos kelti teisiai į el. parduotuvę.
  • Puikios kokybės 360 laipsnių fotografijos, kuriose produktai perteikti maksimaliai patraukliai. Tokias nuotraukas potencialūs pirkėjai gali sukioti ir taip planuojamą pirkti prekę apžiūrėti iš visų pusių labai patogiai: priartinant, stabtelint.
  • 360 produktų nuotraukos su „Hot Spot“ funkcija, leidžiančia mėgautis dar platesniu galimybių spektru! Šiose nuotraukose tam tikros produkto vietos akcentuojamos labiau, išryškinamos.
Daugiau apie mūsų teikiamą 360 laipsnių produktų fotografavimo paslaugą galite sužinoti čia – https://www.7natos.lt/produktu-fotografija/.

360 fotografija su „Hot Spot“

Statinės produktų nuotraukos

Produktų Video

Išskirtinė produktų fotografija mūsų el. parduotuvėje

Turime puikų pavyzdį, kaip 360 fotografija atrodo realiai ir kokias galimybes suteikia pirkėjui. Įsitikinkite svetainėje manodovanos.lt – pamatysite, kaip dėl 360 laipsnių produktų nuotraukų visai kitomis „spalvomis „atsiskleidžia originalios dovanų idėjos, kaip patogu rinktis ir malonu apžiūrėti prekes.

Štai, pavyzdžiui, stilingas, subtilus puodelis, kuris gali labai patikti ieškantiems dovanos tėčiui ar mamai, kurie neabejingi gardžiai kavai ČIA arba ČIA. Ieškantys dovanos mamai 360 laipsnių fotografijos privalumais įsitikins apžiūrinėdami puikius dovanų rinkinius, pavyzdžiui ČIA ar ČIA.

Mūsų dovanų idėjos e-parduotuvėje manodovanos.lt pateikiamos kuo išsamiau tiek tekstine, tiek vaizdine prasme. Tačiau 360 laipsnių produktų fotografijos suteikia kiekvienam iš Jūsų unikalią progą tiesiog per kompiuterio ekraną apžiūrėti prekę taip, tarsi vartytumėte ją rankose fizinėje pardavimo vietoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.