Spauda ant įvairių paviršių: kuri technologija papuoš Jūsų dovaną?

originalios dovanu idejos

Spauda ant įvairių paviršių: kuri papuoš Jūsų dovaną?

Akimirksniu galite pakeisti paprasto puodelio, gertuvės ar kito produkto išvaizdą, sukurdami jam unikalų dizainą, kurį, pasitelkę modernias spaudos technologijas, realizuosime!

Ieškantys originalios dovanos gali lengviau atsipūsti – personalizuoti daiktai yra tai, ko Jums reikia. Moteriai neabejotinai patiks dovana ant drobės, estetiškas keraminis puodelis, o vyrams tikrai tiks medinės dovanos su užrašais, alsuojančios solidumu. Vaikus nudžiugins spalvingos gertuvės! O gal turite daugiau idėjų? Spaudos technologijos leis jas realizuoti ant stiklo, metalo, akmens, medžio ar kitų paviršių!

UV technologija

Ypatumai. UV technologija yra inovatyvi, pažangi ir sparčiai išpopuliarėjusi, mat ji leidžia labai lengvai ir greitai spaudą perkelti tiesiai ant norimo paviršiaus, išvengiant būtinybės naudoti papildomas priemones, pavyzdžiui, specialias plėveles ar pan. Ši technologija priskiriama prie skaitmeninės spaudos rūšių. Perkeliant spaudą ant norimo paviršiaus su UV spauda dažas pilamas tiesiai ant paviršiaus, o naudojamos ultravioleto lempos padeda džiovinti spaudą ir dažus paversti plonyčių plastiko sluoksniu, tvirtai prikimbančiu prie paviršiaus.

Privalumai. UV technologija leidžia spaudą ant kieto paviršiaus perkelti ne tik lengvai, bet ir greitai, o tai yra didelis privalumas, juo labiau jei reikia spausti nemažą kiekį. Dar vienas svarbus aspektas – UV spauda pasižymi aukštu atsparumu aplinkos poveikiui: šalčiui, vandeniui, saulės kaitrai, temperatūrų svyravimui ir kt. Kalbėdami apie šios technologijos privalumus ir pranašumus prieš alternatyvas turime paminėti ir jos suteikiamą galimybę spausti papildomą baltą spalvą ant jau spalvoto paviršiaus.

Ant kokių paviršių tinka UV spauda? Puiki žinia ta, jog toks modernus sprendimas galimas norint tekstinę ar vaizdinę informaciją perkelti kone ant bet kokio paviršiaus. Taigi tai bus puikus pasirinkimas, jei aktuali spauda ant stiklo, plastiko, baldinių plokščių, medžio, taip pat spauda ant metalo, akmens, odos ir kitų lygių kietų paviršių.

Ar svarbi paviršiaus spalva? UV technologija galima spausti ant skaidrių paviršių, taip pat ant baltų arba juodų.

Ką dar galime pasiūlyti Jums? Be spaudos ant plokščio paviršiaus, mes siūlome ir 360 laipsnių spaudą naudojant UV technologiją ant cilindro formos pagrindo! Todėl garantuojame aukštos kokybės spausdinimą ant puodelių, gertuvių, termopuodelių, stiklinių ir kitų tokios formos gaminių.

Jei ieškote dovanų idėjos…

Personalizuotas puodelis, gertuvė ar termopuodelis bus labai taikli dovana – praktiška, stilinga ir originali. O sukurti tokį galite patys labai lengvai ir greitai! Pirmiausia Jums reikės nuspręsti, puodelis ar gertuvė labiau tiks dovanos gavėjui. Mūsų asortimente rasite platų pasirinkimą – gaminiai skiriasi talpa, forma, spalva, medžiagomis ir kitais ypatumais. Pasirinkite Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį gaminį ir sukurkite jam dizainą. Tai bus drauge ir smagus užsiėmimas!

Ant puodelio ar gertuvės galite „įkurdinti“ norimą užrašą, nuotrauką, pasirinkti paveikslėlį iš gausios pateiktos galerijos, išdėlioti elementus savo nuožiūrą 360 laipsnių!

Neabejokite, tokia dovana tikrai bus įvertinta, sutikta labai emocingai ir turės išliekamąją vertę. Negana to, ji dar ir praktiška.

Puodelis ar gertuvė su spauda tiks suaugusiems ir vaikams! Suaugusiems puikus pasirinkimas bus estetiška stiklinė gertuvė, keraminis, metalinis puodelis, o vaikams – tvirta ir nedūžtanti plastikinė gertuvė. Tiesa, žaisminga ir linksma gertuvė vilios vaikus gerti daugiau vandens, kas labai naudinga sveikatai, o mažieji – ne paslaptis – neretai tą pamiršta.

Sublimacinė spauda

Ypatumai. Šis technologija – dar vienas geras variantas, jei aktuali spauda ant kietų paviršių. Sublimacinei spaudai naudojami specialiu sublimaciniu laku padengti paviršiai, nes tik jie gali patikimai sukibti su sublimaciniais dažais. Be pastarųjų, sublimacijai naudojami ir 100 proc. poliesterio gaminiai.

Ant kokių paviršių tinka spausti? Sublimacinė spauda pasirenkama tada, jei aktuali spauda ant ąselę turinčių puodelių, taip pat iš poliesterio pagamintų krepšių, pagalvėlių, kosmetinių.

Ar svarbi paviršiaus spalva? Šią technologiją galima naudoti tik ant baltų arba labai šviesių paviršių. Mūsų asortimente yra sublimacinei spaudai tinkantys puodeliai – išsirinkite patinkantį dizainą.

Ką dar galime pasiūlyti Jums? Sublimacinės spaudos galimybės leidžia pasiūlyti kokybišką spaudą ne tik ant plokščio, bet ir lenkto, net cilindro formos paviršiaus.

Puodelis – viena populiariausių dovanų

Puodelių, kaip dovanų, populiarumu stebėtis gal ir neverta, juk juos visi kasdien naudojame, tad tokia dovana tikrai neliks užmiršta. Juo labiau jei ji bus unikali. O to išskirtinumo galite lengvai suteikti pasinaudodami spaudos galimybe ir sukurdami savo puodelio dizainą! Rinkitės šriftą, norimą užrašą, nuotraukas ar kitus paveikslėlius, simbolius, logotipus ir kt. Lengvai paprastą puodelį paversite unikaliu!

Spauda ant tekstilės

Mūsų klientai gali rinktis ir spaudą ant tekstilės – labai dažnas variantas dovanoms arba jei yra poreikis šiuo tuo unikaliu palepinti save. Spauda ant drabužių suteikia progą labai lengvai paprastą rūbą paversti išskirtiniu, personalizuotu, vienetiniu. Jei aktualus spausdinimas ant drabužių iš medvilnės, geriausias variantas bus tiesioginė spauda, kai vaizdinė informacija spausdintuvu iškart perkeliama ant audinio. Drabužiams iš poliesterio ar kito sintetinio pluošto labai geras variantas būtų transfero spauda, kai norima spausdinti informacija pirmiausia perkeliama ant specialaus popieriaus, o tada dedama ant audinio, kuris kaitinamas karštu presu. Taip pat rinkitės ir termospaudą ar kt. Norinčius apie tekstilinę spaudą sužinoti daugiau, kviečiame paskaityti išsamų straipsnį https://marskineliai.lt/spauda/pazangiausia-spauda-ant-marskineliu/.

Spaudos ant kietų paviršių, taip pat ant tekstilės technologijos leidžia lengvai sukurti vienetinę dovaną, tad pasinaudokite tokia galimybe! Spausdinimas ant medžiagos, spauda ant plastiko, medžio, stiklo ar kito kieto paviršiaus – sumanus ir nesudėtingas būdas paprastą daiktą paversti unikaliu. O Jums, kuriantiems dizainą, drauge tai bus ir smagus užsiėmimas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *