Originalios dovanos mamai: kaip išsirinkti?

originali dovana mamai

Metuose yra bent kelios progos, prieš kurias sukame galvas svarstydami, ką padovanoti mamai?

Ką įteikti ypatingo, originalaus ir kaip ją nustebinti? Gal nuskambės kiek ir banaliai, jei pasakysime, kad ji juk brangiausias žmogus kiekvieno mūsų gyvenime, tačiau tai – gryniausia tiesa. Nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų Mama yra didžiausia saugotoja, globėja, užtarėja, guodėja ir ramstis. Ji atlieka begalę vaidmenų savo vaiko gyvenime ir per gyvenimą dovanoja nesuskaičiuojamą kiekį mylinčių žvilgsnių. Todėl nenuostabu, kad mamai dovanas renkame itin skrupulingai, apgalvotai ir su didele meile. Jei artėja Motinos diena, Kalėdos, mylimos mamos gimtadienis ar kita reikšminga proga, siūlome šaunių idėjų dovanai.

Mamos dienos dovana: jei ieškote šio to originalaus

Mamos dieną pelnytai galime tituluoti viena gražiausių pavasario švenčių, kai daugelį motinų nudžiugina žiedai. Dažnas drauge su gėlėmis nori įteikti ir dar šį tą: vieni ieško kažko prasmingo, kiti – originalaus, dar kiti – smagaus. O juk geriausia, jei mama kaskart pažvelgusi į tą dovanėlę nusišypsos, tiesa? Tad ieškančių smagios dovanos klausiame, o ką pasakytumėte apie marškinėlius mamai? Turime plačią įvairovę, todėl tikrai atrasite savo mamos skonio ir dydžio. Aukštos kokybės audinys garantuos ilgaamžiškumą. Galite rinktis baltus ar spalvotus marškinėlius su užrašais ir mielais, linksmais paveikslėliais.

originali dovana marskineliai mamai

Norintiems įsigyti tobulai Motinos dienai „subalansuotą“ dovaną, patiks specialūs rinkiniai. Pavyzdžiui, mėgstančiai šeimininkauti ir sukiotis virtuvėje mamai patiks labai stilingas, „gardus“ rinkinukas, kuriame puikuojasi kokybiškas apelsinų džemas ir bambuko padėkliukų rinkinys, kuriuos galima personalizuoti, tad sukursite būtent tokius, kurie tikrai patiks Jūsų mamai. O damai, itin kruopščiai besirūpinančiai savo išvaizda, neabejotinai daug džiaugsmo suteiks rinkinys, kurį sudaro dailus puodelis ir aromatingos priemonės lepinimuisi vonioje, tapsiančios atgaiva kūnui ir ypač odai. Dovanų rinkinys stilingai supakuotas ir paruoštas iškart įteikti. Tai bus šaunus sprendimas ir tuo atveju, jei negalite per Mamos dieną tiesiogiai susitikti su mama – kokybiškas ir iki smulkmenų supakuotas rinkinys bus tarsi išsigelbėjimas

Ką padovanoti mamai per Kalėdas?

Ši žiemos šventė pelnytai asocijuojasi su šiluma, jaukumu, šeima, židinyje spragsinčiomis liepsnelėmis ir pan. Todėl ir dovanų paprastai ieškome tokių, kurios būtų susijusios su šiluma bei jaukumu, būtų mielos, teiktų gerų emocijų. Tad jei domina dovana mamai Kalėdoms, pasvarstykite apie dailią pagalvėlę ar jų komplektą. Pavyzdžiui, pagalvės su nuotrauka ar gražiu, prasmingu, linksmu užrašu tikrai atras vietą garbingiausiose mamos namų vietose. Dekoratyvinė pagalvė su nuotrauka iš mūsų asortimento yra medvilninė, turi užtrauktuką – kokybiškas audinys ir geras pasiuvimas garantuoja reprezentatyvią išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Pagalvės mamai mūsų asortimente yra labai įvairios, tačiau galite dizainą keisti ir susikurti savitą.

Kalėdų proga mamai tobulai tiktų dovanoti ir puodelį. Beje tai – vienas iš dažniausių personalizuotų dovanų tipo. Kasryt gardžiuodamasi aromatinga kava iš tokio puodelio mama mėgausis prisiminimu apie dovanos įteikėją. Mūsų puodelius puošia dailūs paveikslėliai, pavyzdžiui, gėlės, drugeliai, širdelės, drambliukai ar kt. Taip pat puodeliai dekoruoti užrašais, pavyzdžiui, „Mano geriausiai mamai“, „Super mama“, „Geriausios mamos puodelis“, „Nes mama visada teisi“ ir pan. Tačiau dizainą galite keisti ir sukurti patys!

Tiesa, šauni dovana bus magiškas puodelis, kurio spauda išryškėja tik jį pripildžius karšto skysčio. Tad tai gali būti mamai maloni staigmena, jei iš pat pradžių su šia magija jos nesupažindinsite!

Dovana mamai gimtadienio proga: kelios idėjos

Ieškantiems prabangios ir labai stilingos personalizuotos dovanos patiks papuošalų dėžutė. Tokios estetiškos ir labai dailios medinės dėžutės yra dekoruotos gražiais paveikslėliais bei užrašais. Tačiau norintys gali modifikuoti esamą dizainą arba kurti visiškai naują! Tai labai plačios galimybės sukurti būtent Jūsų mamai tinkamiausią dėžutę papuošalams. Tokioje skrynutėje įsikurs mamos papuošalai arba kosmetikos priemonės, o galbūt ji taps kažkokių prisiminimų saugykla.

Jei mama mėgsta gražintis ir turi nemažai kosmetikos priemonių, įteikite dailią, stilingą ir drauge praktišką dovaną gimtadienio proga – kosmetinę. Ne bet kokią, o su spauda! Tokia kosmetinė siūta iš lino, tad atrodo ypatingai estetiškai ir elegantiškai. Negana to, ją puošia mamai dedikuotas užrašas. Mūsų sukurtus užrašus galite keisti savais – gal tai bus Jūsų su mama bendras posakis, šūkis, jaukus prisiminimas, o galbūt Jūsų palinkėjimas mylimiausiam žmogui.

Kitos dovanos mamai

Progų pasveikinti mamą yra ir kur kas daugiau nei paminėjome, kaip vardadieniai, Moters diena ir kt. Daugelis mamas mėgsta nustebinti ir savo gimimo dienos proga, taip parodydami dėkingumą ir meilę. Jei norite, kad dovana mamai būtų įsimintina, turėtų išliekamąją vertę ir nuolat džiugintų ją, tai labai geras sprendimas yra personalizuotos dovanos. Jos išsiskiria savo autentiškumu ir skirtos būtent tam žmogui, kuriam įteikiamos.

Tarp pasirinkimų mamoms labai dažnai laimi dailūs puodeliai su užrašais. Kodėl? Nes tai kasdien naudojamas daiktas, tad tikrai nedūlės spintos lentynoje. Mamoms, dievinančioms šeimininkauti virtuvėje, tobula dovana yra stilingos prijuostės moterims su užrašais. O gal Jūsų mama tikra planuotoja, organizatorė, nuolat besisukanti darbų sūkuryje ar tiesiog mėgstanti viską užsirašyti? Įteikite jai labai gražią užrašų knygutę, kurios dizainą taip pat galėsite išsirinkti arba sukurti savo. O galbūt Jūsų mama mėgsta puošti namus įvairiais stilingais akcentais, gražiais aksesuarais? Tokiai damai galite iš mūsų asortimento išrinkti dailų sieninį laikrodį – turime spalvingų, margintų gėlėmis ar kitais raštais, tobulai įsiliesiančių į romantišką, klasikinį ar modernų interjerą.

Personalizuotos dovanos mamai, dovanojamos įvairiomis progomis, taps asmenišku ir sentimentaliu prisiminimu, skirtu tik Jai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *