Personalizuotos gertuvės ir termo puodeliai

termo puodelis Lietuva

Ieškote dovanų idėjos? Personalizuokite gertuvę ar termo puodelį!

Dovana, tai būdas parodyti rūpestį, meilę ir pasakyti, kad šis žmogus mums yra svarbus. O kas geriau parodys rūpestį, jei ne apgalvota ir būtent tam žmogui pritaikyta dovana?

Spauda ant gertuvių ar termo puodelių leidžia juos personalizuoti ir pritaikyti pagal kiekvieno skonį. Todėl susipažinkite su manodovanos.lt parduotuvėje esančia puodelių ir gertuvių pasiūla, sukurkite vienetinį dizainą ir nudžiuginkite brangų žmogų!

Platus gertuvių ir termo puodelių asortimentas

Manodovanos.lt siūlomas gertuvių ir puodelių asortimentas – tikrai platus. Galite rinktis iš klasikinių plastikinių arba aliuminių gertuvių, tinkamų vandeniui ar kitiems šaltiems gėrimams laikyti. Taip pat turime sportui skirtų gertuvių, kurios yra ergonomiško dizaino, su patogiai nuimamu dangteliu. Arbatos mėgėjams ar tiems, kurie mėgsta savo vandenį paskaninti vaisiais, patiks gertuvės su sieteliu viduje, į kurį galėsite įsidėti norimų priedų.

Jei norėtumėte padovanoti termo puodelį ar nedidelį termosą, galite rinktis iš 350–500 ml talpos termosų ir puodelių, skirtų karštiems gėrimams. Nerūdijančio plieno, o gal stiklinis? Jei nesate tikri, kuris termo puodelis ar gertuvė tiks geriausiai, apžiūrėkite visą mūsų asortimentą čia ir detaliau susipažinkite su jus dominančiu produktu!

Personalizuotos dovanos brangiausiems žmonėms 

Gal norite pasveikinti draugę su gimtadieniu ir ieškote smagios dovanos? O gal kolektyvo vardu ieškote solidžios dovanos vadovui? Norimą termo puodelį ar gertuvę galite dekoruoti tiek ir užrašu, paveiksliuku, tiek ir nuotrauka, kad sukurtumėte norimą dizainą ir padovanotumėte vienetinę dovaną. Mūsų parduotuvėje galėsite pasinaudoti dizaino kūrimo įrankiu, kuris leis lengvai įgyvendinti idėją ir sumaketuoti norimą dizainą – užrašą, citatą, palinkėjimą, įkomponuoti paveiksliuką ar nuotrauką.

Stilingos gertuvės gali būti puošiamos motyvuojančiu užrašu gerti daugiau vandens, geros dienos palinkėjimu ar personalizuotu užrašu, skirtu būtent tam žmogui. Dažnai gertuvės vandeniui ar termo puodeliai yra dovanojami tėčiams, mamoms ar kolegoms. Tokiu atveju užrašams ar piešinys yra pritaikomas būtent jiems, pavyzdžiui, „Kava geriausiai mamai!“ Taip pat gertuvės ar kitos personalizuotos dovanos gali būti dovanojamos tam tikra proga – boso dienos, mamos dienos ir pan., tokiu atveju galimi proginiai užrašai, linksmi palinkėjimai ar paveiksliukai.

Mūsų parduotuvėje rasite universalias gertuves vandeniui, kurios tiks ir sportui, ir tiesiog laisvalaikiui. Taip pat termo puodelius-gertuves, kurie išlaiko gėrimus šiltus net iki 12 valandų. Tokia dovana patiks tiems, kas mėgsta kavą ar arbatą gerti tikrai karštą, bet daug laiko praleidžia keliaudami automobilyje ar rytais darbe mėgsta ilgai mėgautis karšta kava ir nori, kad ji greitai neatvėstų. Termo puodeliai bus itin naudingi žiemą, tačiau pravers ir vasarą, nes juose galima laikyti ir šaltus gėrimus.

Nežinote, ką užrašyti ant gertuvės? Štai kelios idėjos

Dovanodami dovaną norime, kad ji patiktų gavėjui! Jūs geriausiai žinote, ką mėgsta jūsų mama, draugas ar kolega. Visgi dažnai būna, kad nors ir žinome, kad norime pralinksminsiančios dovanos mamai ar motyvuojančio užrašo ant draugės gertuvės – nežinome, ką tiksliai užrašyti.

Dovanų idėjos moterims gali kilti įvertinus jų pomėgius bei progą, kuria dovanosite dovaną. Gal jūsų draugė reguliariai sportuoja? Tuomet sportinė gertuvė ir motyvuojantis užrašas, toks kaip „Nieko nėra neįmanoma, tik tavo požiūris.“ ar „Žingsnis atgal tebūna skirtas įsibėgėti.“, bus puiki dovana. Gimtadienio proga galite užrašyti tiesiog nuoširdų palinkėjimą ar pasinaudoti populiariomis citatomis, pavyzdžiui, „Man ne 30, man 18 su 12 metų patirties.“

Kaip ir moterims, dovanų idėjos vyrams priklauso nuo progos ir jūsų santykio su dovanos gavėju. Tikriausiai vienokį užrašą rinksitės spausdinti ant gertuvės draugui, o kitokį – tėčiui ar seneliui. Personalizuotos dovanos kavos mėgėjams gali būti papuoštos užrašu „Puodelis pilnas? Vadinasi aš dar neprabudęs.“ ar „Geriausia kava yra ta, kurią tuojau išgersiu.“ Žinoma, nors užrašas ir bus išspausdintas ant termo puodelio, jis nebūtinai turi būti apie kavą ar arbatą. Žmogus, kuriam dovanosite puodelį, itin mėgsta skaityti? Tuomet jam tikriausiai patiks „Ledo ir ugnies giesmės“ autoriaus George’o R. R. Martino citata „Skaitantis gyvena tūkstančius gyvenimų, o tas, kuris neskaito – tik vieną.“

Daugiau jau paruoštų dizainų galite rasti mūsų dovanų kataloge su užrašais ir paveiksliukais skirtingoms progoms. Išsirinkite jums patinkantį dizainą ar pasisemkite idėjų!

Kaip mes spausdiname ant gertuvių ir termo puodelių?

Spaudai ant kietų paviršių (metalo, stiklo, plastiko) mes naudojame UV spindulių technologiją. Šiuo būdu vaizdas yra atspausdinamas dėliojant daugybę taškelių, todėl galima atspausdinti ir itin mažas detales. Spausdinti galima nespalvotai ar spalvotai (atvaizduoti visas RGB paletės spalvas). Galimybė spausdinti balta spalva yra svarbi dekoruojant stiklinius (permatomus) gaminius. Padengus juos baltu pagrindu, o ant jo spausdinant jūsų norimą dizainą, galutinis rezultatas gaunasi ryškesnis, geriau matomas. UV spindulių technologija leidžia atspausdinti norimą dizainą 360 laipsnių aplink visą gaminį.

Gera dovana prasideda nuo idėjos

Personalizuotos dovanos – tai geriausias būdas parodyti savo dėmesį ir sukurti unikalią dovaną, atsižvelgus į to žmogaus pomėgius bei skonį. Gertuvės ir termo puodeliai yra praktiškas dovanos pasirinkimas, o patogus, kokybiškas bei miela citata ar šmaikščiu palinkėjimu puoštas puodelis taps kasdieniu palydovu darbe, namuose ir kelionėse.

Jei ieškote verslo dovanų idėjų, susipažinkite su mūsų siūlomu gertuvių ir puodelių asortimentu verslui. Jei nerandate norimo puodelio, gertuvės ar širdžiai mielo dizaino, kviečiame susipažinti su platesne personalizuotų dovanų pasiūla marškinėliai.lt puslapyje! O galbūt puodelį mamai ar draugui jau padovanojote per praėjusį gimtadienį? Tuomet metas prie jo priderinti džemperį ar marškinėlius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *