Originalios dovanos tėčiui: kaip išsirinkti?

baltas puodelis su uzrasu

Originalios dovanos tėčiui: kaip išsirinkti?

Jei reikėtų išvardyti brangiausius žmones, daugelis tikrai paminėtų tėtį, nuo pirmųjų gyvenimo dienų vaidinantį reikšmingą vaidmenį kiekvieno vaiko gyvenime. Ir ne tik vaiko – suaugus ta meilė ir pagarba nė kiek nesumenksta, anaiptol. Todėl nenuostabu, jog artėjant Tėvo dienai, tėčio gimtadieniui, vardadieniui ar kitai gražiai progai dažnas suka galvą, kuo nustebinti tėtį, kokią dovaną įteikti.

Siūlome įteikti  ne tik daiktą, tačiau drauge su juo ir emociją, prisiminimą, vertę, gerą nuotaiką. Apie ką mes čia kalbame? Skaitykite toliau ir semkitės šaunių patarimų bei idėjų.

balti marskineliai teciui myliu savo dukra

Tėčio diena – viena iš populiariausių švenčių Lietuvoje

Seniau kur kas dažniau galėjome išgirsti linksniuojant Motinos dieną, o štai šiandien galime pasidžiaugti tuo, jog ir Tėvo diena įgavo tokią pat didžią reikšmę ir yra aktyviai švenčiama Lietuvoje. Natūralu, juk šeimoje reikšmingas tiek mamos, tiek tėčio vaidmuo, tad pagerbti reikia abu. Įdomu tai, kad nors ši šventė minima daugelyje pasaulio šalių, ji neturi vienodos visose šalyse jai priskirtos datos. Štai, pavyzdžiui, Lietuvoje Tėvo dieną minime ir tėčius sveikiname pirmąjį birželio sekmadienį. Nors tėčius mylime kasdien ir dėmesį rodome kur kas dažniau nei kartą per metus, bet ši diena yra puiki proga tėčius palepinti mielomis dovanomis.

Progų yra kur kas daugiau…

Kalbant apie tėčius, tai aktualios ne tik Tėčio dienos dovanos – juk progų yra kur kas daugiau! Dovanos tėčiui, greičiausiai, daugelis žvalgosi ir artėjant jo gimtadieniui, vardadieniui, taip pat ir Kalėdoms. Dovaną įteikti galima ir tam tikrų reikšmingų įvykių proga, pavyzdžiui, gavus paaukštinimą darbe ar pasiekus kažkokį asmeninį užsibrėžtą tikslą. O galbūt tapus ne tik tėčiu, bet ir seneliu? Tai irgi šauni proga palepinti savo tėtį ir drauge jam padėkoti.

Sakysite, progų daug, tad kaip kaskart nustebinti? O Jūs pagalvokite apie personalizuotas dovanas! Jos visada bus kitokios, skirtos tik konkrečiam asmeniui ir turės kur kas didesnę išliekamąją vertę nei masinės gamybos produktai.

tecio dienos dovanu idejos

Dovanos tėčiams: ką siūlome Jums?

Krepšiai. Medvilnės pluošto kokybiški pirkinių krepšiai su šmaikščiais užrašais ir / ar paveikslėliais. Tai bus šaunus pasirinkimas jaunatviškam, geru humoro jausmu pasižyminčiam tėčiui. Stilingas krepšys – puiki įvaizdžio detalė ir drauge labai praktiška dovana!

juodi krepsiai tecio dienai

Medinės dovanos. Mediniai daiktai paprastai pelno simpatijas, mat tai jauki, šilta medžiaga, todėl iš medžio pagaminti daiktai atrodo estetiškai, jie yra patvarūs. Štai kodėl medinės dovanos yra labai populiarios. Šioje dovanų kategorijoje išrinkite tėčiui stilingą personalizuotą medinę dėžutę, dailų atidarytuvą, praktišką ir gražų medinį krepšelį gėrimams, užkandžiams, personalizuotą medinį magnetuką ar kt. Platus spektras leis atrasti, kas geriausiai tiks būtent Jūsų tėčiui. Rinkitės jau pagamintą arba sukurkite savo dovaną – galite keisti užrašą ir įrašyti kažką šmaikštaus, o gal rimto, ką suprasite tik judu su tėčiu!

medines dezes teciui

Pagalvės. Jei ieškote praktiškos ir smagios dovanos, tai dekoratyvinės pagalvėlės šiuos kriterijus atitinka tobulai. Personalizuota pagalvėlė bus dailus interjero akcentas, o drauge ir pati geriausia atrama, kai tėtis norės nusnūsti po sunkios dienos ar komfortiškai įsitaisyti priešais televizorių. Tokia dovana tikrai neleis laiko tolimoje spintos lentynoje.

pagalveles su uzrasu teciui

Prijuostės. Jūsų tėtis dievina šeimininkauti virtuvėje ar prie grilio? Čia jam tobulai paklūsta visi puodai, keptuvės ir grotelės? Tuomet dovanos turėtumėte ieškoti šioje prekių kategorijoje, kur puikuojasi prijuostės vyrams. Rinkitės iš plataus įvairių modelių asortimento, papildykite juos norimu užrašu ir būkite tikri – dovana tėčiui labai patiks.

prijuostes tecio dienai

Puodeliai ir gertuvės. Tikriausiai daugelis tėčių mėgsta rytinę kavą, todėl įteikite dovanų personalizuotą puodelį ir praskaidrinkite kiekvieną tėčio rytą! Sukurkite savo puodelį – pasirinkite norimą paveikslėlį / ar užrašą. Gal tai bus judviejų mėgstamas posakis ar smagią patirtą situaciją iliustruojantis paveikslėlis? Tiesa, šioje prekių kategorijoje rasite ir stilingų gertuvių bei fleškučių!

puodeliai ir gertuves teciui

Marškinėliai. Tai ne paprasti marškinėliai, o skirti būtent Jūsų tėčiui. Pasirinkite norimą marškinėlių dizainą ir papildyk jį tekstu, nuotrauka ir taip sukurkite unikalų, išskirtinį drabužį. Marškinėliai – universali dovana tėčiui, mat tiks kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus. Visą siūlomą tėčio dienos marškinėlių asortimentą galite rasti el. parduotuvėje marskineliai.lt

Galbūt ne tik tėčiui, bet ir dovana vyrui domina? Didelė idėjų įvairovė suteiks progą atrasti originalių idėjų!

vyriski marskineliai teciui

Kokios dovanos tėčiams populiariausios?

Ieškančio dovanos vyrams, tėčiams moterys turėtų atkreipti dėmesį personalizuotus puodelius ir prijuostes. Savitas Jūsų pačių sukurtas apipavidalinimas šiems daiktams įpūs originalumo ir asmeniškumo, tad taps išskirtine dovana.

Turime pabrėžti, jog mūsų produktų gamybai naudojamos tik kokybiškos medžiagos, imlios spaudai, todėl Jūsų užrašas, paveikslėlis nenubluks, nenusitrins, tad dovana išlaikys nepriekaištingą reprezentatyvumą.

Tai pat ieškančioms dovanų idėjos vyrams ar konkrečiai – dovanos Tėvo dienos proga, siūlome pamąstyti apie rinkinukus. Jums siūlome apgalvotai sukomplektuotus rinkinius tėčiams, kuriuose dovanos gavėjas ras šį tą gardaus, stilingo ir praktiško. Nesukite galvos dėl dovanos – tuo pasirūpinsime mes!

Kodėl verta rinktis mūsų el. parduotuvėje?

Domina originali dovana vyrui, tėčiui? Mūsų el. parduotuvėje ją įsigysite ar sukursite labai paprastai ir greitai. Negana to, tai gali tapti smagiu užsiėmimu!

Užsakymus siunčiame visame pasaulyje, o Lietuvoje pristatome itin greitai – per 2–3 darbo dienas. Pasirūpinkite dovana iš anksto!

One thought on “Originalios dovanos tėčiui: kaip išsirinkti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *