Boso dienos dovanos: kaip išrinkti dovaną pagal boso tipą

Boso dienos dovanos

Boso dienos dovanos

Ar jau žinote kuo nustebinsite savo bosą šiemet? Jei ieškote Boso dienos dovanos, siūlome nepraleisti progos įteikti šį tą smagaus, mielo arba solidaus – atsižvelgiant į tai, koks yra Jūsų bosas. Mūsų asortimente rasite platų Boso dienos dovanų pasirinkimą, todėl išsirinksite tai, kas tiks geriausiai. Boso diena jau spalio 16 d., tad pats metas pasirūpinti personalizuota dovana!

Apie Boso dieną ir bosų tipus

Lietuvoje Boso diena pradėta minėti visai neseniai. Šios dienos idėja atkeliavo iš už Atlanto – iš Amerikos, kur ją švęsti labai populiaru. Spalio 16 dieną minime Boso dieną, amerikietės, dirbusios administratore ir sugalvojusios pasveikinti savo tėtį – įmonės vadovą per jo gimtadienį, garbei. Oficialiai Boso diena, kaip šventė, Amerikoje buvo įregistruota dar 1958 metais.

Ši diena yra puiki proga padėkoti savo bosams, stiprinti tarpusavio ryšį, nustebinti dovanėle ar šmaikščia išdaiga – viskas priklauso nuo to, kokie Jūsų santykiai su vadovu ir koks bosas jis yra. Atraskite 5 skirtingus bosų tipus ir nuspręskite, kuris tipas apibūdina Jūsų vadovą geriausiai:

 1. Aktyvus vadovas – daug dirba, dažnai visiems išėjus dar lieka biure baigti darbų, o jo prioritetas – įmonės gerovė.
 2. Kietas bosas – daro viską įmonės labui, tad pavaldiniai neretai gali jausti spaudimą.
 3. Patyręs vadovas – ilgai dirba toje pačioje įmonėje, kartais net užsistovi vietoje.
 4. Drąsus lyderis – stipri, ryžtinga asmenybė, puikiai jaučiasi tada, kai gali vadovauti jo pavyzdžiu ir nurodymais sekantiems pavaldiniams.
 5. Draugiškas bosas, kurio prioritetas – draugiški santykiai su pavaldiniais; šio tipo bosui yra labai svarbu būti mėgstamam.

Platus dovanų pasirinkimas, kurį rasite manodovanos.lt

 • Puodeliai ir gertuvės. Jei bosas sportuoja, gertuvė visada yra šaunus pasirinkimas. Bosas dievina kavą? Stilingas puodelis bosui labai tiks. Sakysite, kad tai banali Boso dienos idėja? Visai ne, jei puodelį ar gertuvę papuošite šmaikščiu ar, atvirkščiai, rimtu užrašu, iliustracija.
 • Prijuostės. Bosė moteris dievina maisto gaminimą? O gal bosas vyras yra užkietėjęs grilio mėgėjas? Stilingos prijuostės gali būti šauni dovana šia proga, jei vadovas ar vadovė mėgsta gaminti.
 • Sieniniai laikrodžiai. Bet kuriame biure laikrodis ant sienos bus stilingas akcentas, padedantis kurti kokį norite stilių. Mūsų asortimente esantys bosams skirti laikrodžiai marginti teminiais paveikslėliais bei turi užrašus, pavyzdžiui, „Bosas laiko neskaičiuoja“.
 • Medinės dovanos. Mediniai daiktai yra solidumu alsuojantis, elegantiškas pasirinkimas, todėl tiks tokias pareigas užimančiam asmeniui. Mūsų asortimente rasite medines dėžutes su įvairiais užrašais, dailias gėrimų dėžutes su užrašais, stilingus medinius padėkliukus ir kt.
 • Užrašų knygutės. Dovana idealiai tiks bosui, kuris vis dar mėgsta ranka pasižymėti idėjas, pastabas ar reikiamas atlikti užduotis. Turime labai didelę užrašų knygelių dizainų įvairovę.
 • Dekoratyvinės pagalvėlės. Tai šmaikšti dovana boso dienos proga vadovui, su kuriuo palaikote draugiškus santykius. Tobulai tiks, jei vadovas kartasi mėgsta nusnūsti pietų pertraukėlės metu. Siūlome pagalvėles su boso taisyklėmis, palinkėjimais, juokingais užrašais ir kt.
 • Drobės ir plakatai. Šmaikštus ar rimtas paveikslėlis, užrašas ant drobės stilingai atrodys boso darbo kabinete. Puiku, jei akcentu taps užrašas, dedikuotas dovanos gavėjui.
  Turime ir dar daugiau dovanų Jūsų bosams – pasižvalgykite po asortimentą ir išsirinkite, ką norėtumėte įteikti Boso dienos proga.manodovanos pagalveles bosuiPuiki dovana nuo viso kolektyvo yra Boso dienos rinkiniai! Tai puikus sprendimas, jei norite dovanoti ne vieną daiktą, o kelis. Rinkiniai yra kruopščiai apgalvoti ir sukomplektuoti skirtingų asmenybių bosams, tad Jums nebereiks „sukti galvos“ kokias dovanas sudėti į rinkinį ir kaip jį įpakuoti.
  Rinkinys bosui sujungia personalizuojamas, praktiškas ir gardžias dovanėles į vieną komplektą. Yra universalių rinkinių, kurie tiktų daugumai vadovų, ir yra tokių, kurie skirti būtent bosui vyrui ar bosei moteriai. Dovanų rinkinius sudaro įvairios dovanos, kurias galite personalizuoti ir ant jų uždėti norimą dizainą (nuotrauką ir/ar užrašą), kaip puodeliai, gertuvės, fleškutės, vyno rinkiniai, užrašų knygutės ir kt. Rinkiniuose rasite ir gardžias dovanėles, kaip šokoladus, įvairių rūšių saldainius, riešutus, džemus, uogienes, sūrius ar kitus užkandžius. Dovanų rinkinius papildo ir įvairūs prieskoniai, arbatžolės, cinamono lazdelės. O visos sukomplektuotos dovanos yra suvyniotos į dailų popierių bei įpakuotos į kartoninę dėžutę, kuri perrišta kaspinu, užtikrinant, kad dovana atrodytų dailiai ir būtų išbaigta iki mažiausių smulkmenų.

Ką dovanoti bosui, atsižvelgiant į skirtingus bosų tipas?

Naršydami po mūsų asortimentą galite rasti daugybę universalių dovanų, kurios tinka ir vyrams bosams, ir moterims bosėms. Tai gali būti bet koks praktiškai panaudojamas produktas (puodelis, gertuvė, užrašų knygutė ir t.t.), tačiau svarbiausia yra taiklus dizainas: kokius žodžius užrašysite, kokį paveikslėlį uždėsite, kokias spalvas parinksite bei kokia bus galutinė dovanos žinutė – ką norėsite pasakyti savo bosui, dovanodami tokią dovaną. Tačiau norėdami „neprašauti“ ir įteikti dovaną, kuri vadovui patiktų ir paliktų tinkamą įspūdį, geriausia ją dovanoti, atsižvelgiant į skirtingus boso tipus.

Dovanos bosui vyrui

Aktyvus vadovas

Kadangi šio tipo vadovas daug dirba, dažnai visiems išėjus dar lieka biure baigti darbų, o jo prioritetas – įmonės gerovė, geriausia parinkti dovaną, kuri netiesiogiai dėkotų už jo atsidavimą, motyvaciją ir parodytų, kad jis yra vertinamas.

Kietas bosas

Šio tipo bosas daro viską įmonės labui ir nebijo paspausti savo pavaldinių ar pakelti balso toną, tad dažnai darbuotojai savo vadovo prisibijo. Tokio tipo bosui reikia dovanoti „atsargią“ dovaną, kuri nebūtų dviprasmiška ir neįžeistų vadovo.

Patyręs vadovas

Toks bosas jau ilgai dirba toje pačioje įmonėje, pažįsta visus darbuotojus, atsimena visą įmonės istoriją. Per daugelį metų sukaupta patirtis yra netik jų stiprybė, bet ir silpnybė, nes jie užsistovi vietoje, dažnai gyvena praeityje, nenoriai priima pokyčius ir būna uždaresni. Geriausia dovana tokiam vadovui yra jo ilgametės patirties, kaip stiprybės, pabrėžimas bei padėkojimas už jo didelės gyvenimo dalies paskyrimą įmonei.

Drąsus lyderis

Tai griežta, stipri, ryžtinga asmenybė, kuri puikiai jaučiasi tada, kai gali vadovauti, duoti nurodymus, liepti pavaldiniams sekti jo pavyzdžiu, tačiau jei darbuotojai klauso ir atlieka darbus pagal taisykles, dirbti kartu su tokiu vadovu nebus jokių sunkumų. Dovana šio tipo bosui turėtų būti parenkama, atsižvelgiant į jo būdą: jei bosas yra linkęs kartais pajuokauti, tuomet galima įteikti šmaikščią dovanėlę, bet jei šis bosas yra vienas rimtesnių, tada solidi dovana yra būtent tai ko jam reikia – tačiau bet kokiu atveju dovana turi parodyti, kad jis yra labai gerbiamas.

Draugiškas bosas

Tai labiausiai mėgstamas bosų tipas. Toks bosas yra labiau suinteresuotas būti pavaldinių draugu, nei vadovu. Su visais bendrauja draugiškai, jiems svarbu būti mėgstamais, tad motyvuoja savo darbuotojus ir laiko juos lygiagrečiais sau. Draugiškam bosui tinka dovanoti smagias dovanas, kurios parodytų jo užmegztą ryšį su darbuotojais ir pabrėžtų, kad tai yra labai vertinama.

Dovanos bosei moteriai

Aktyvi vadovė

Tai bosė barbė-devindarbė. Ji yra atsidavusi darbui, dirba ilgas valandas ir išeina iš biuro paskutinė. Ji užsidegusi, nori būti visur ir visada, padeda darbuotojams ir juos motyvuoja. Tobula dovana pabrėš tokios vadovės darbštumą ir atsidavimą, parodys, kad visi darbuotojai ją labai vertina ir supranta, kad ji visko pasiekė savo sunkiu darbu.

Kieta bosė

Kai kalba šio tipo bosė – geriau patylėti. Ji griežta, reikli, nebijo pakelti tono, ir dažnai dėl to nėra mėgstama, tačiau būtent dėl šių priežasčių puikiai atlieka savo darbą. Dovana, kuri parodys, kad šią vadovę gerbiate ir jos nuolankiai klausote, bus geriausias pasirinkimas.

Patyrusi vadovė

Karjeros laiptais užlipusi ir „lubas pasiekusi“ šio tipo bosė dirba toje pačioje įmonėje jau daugelį metų. Pavaldiniams pabrėžia sukauptą ilgametę patirtį ir vadovaujasi „taip visada darydavome“ principu. Dažnai tokios vadovės būna užsistovėjusios vietoje, gyvena praeityje ir nenoriai priima pokyčius. Geriausia dovana tokiai bosei yra atsidėkojimas už jos lojalumą, atsidavimą įmonei ir patirtį.

Drąsi lyderė

Šiai bosei nėra lygių. Tai stiprios ir savimi pasitikinčios bosės tipas, kurią dažnai galima vadinti „boss lady“. Tokia vadovė yra reikli, duoda nurodymus ir tikisi, kad pavaldiniai juos seks visu 100%. Visiems dirbantiems pagal taisykles, ši bosė yra nuolaidesnė, tačiau tiems, kurie drįsta jai prieštarauti, darbas įmonėje gali apkarsti. Per Boso dieną parodykite, kad šio tipo vadovė yra labai gerbiama ir ji – įmonės autoritetas. Solidžios, stilingos ir moteriškos dovanos jai puikiai tiks.

Draugiška bosė

Tai vadovė – geriausia draugė. Šio tipo bosei yra labai svarbu su visais sutarti, būti įtrauktai į kolektyvo veiklą ir jaustis labiau lygiaverte, nei aukštesne už pavaldinius. Draugiška vadovė yra visuomet pozityvi, gerai nusiteikusi, visada pasiruošusi padėti ir patarti. Šią bosę kvieskite į visus darbuotojų organizuojamus pasisėdėjimus, susitikimus ir dovanokite dovaną, kuri pabrėžtų jos gerą būdą ir artimą ryšį su darbuotojais.

Sukurkite dovaną savo bosui patys

Visas dovanas iš mūsų asortimento Boso dienai galite rasti ČIA ir įsigyti su tokiais dizainais, kokius matote e. parduotuvėje, arba galite keisti produktų dizainą, naudodami kūrimo įrankį. Paspauskite prie dovanų esantį mygtuką „KEISK ESAMĄ“ ir galėsite puošti produktą norimomis iliustracijomis, tekstu, logotipu ir pan. Ant dovanos galite užrašyti boso vardą, inicialus ar jo dažnai vartojamą frazę. Pasirinkę kurti individualų dizainą, galėsite įrašyti bet kokį tekstą norimu šriftu ir spalva, kelti nuotrauką iš savo kompiuterio ar telefono arba rinktis papildomus elementus iš gausios mūsų galerijos. Taip pat turėsite galimybę keisti objektų pasukimo kampą, objektų persidengimus ir, lengvai įvaldžius kūrimo įrankį, kurti dizainą tarsi tikras dizaineris.

Dovanos gali būti ne tik valgomos ar panaudojamos darbo aplinkoje. Apsižvalgykit ir nustebinkite bosą originaliais ir linksmais marškinėliais ČIA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *