Dovanos Valentino dienai

Valentino diena, baltos pagalves su dizainu

Ką dovanoti savo antrai pusei Valentino dienos proga? 

Valentino dienos atsiradimo istorija paslaptinga, apipinta daugybės legendų ir fantazijų. Vieni teigia, kad ji išsirutuliojo iš romėnų meilės festivalio, kiti, kad ją pradėjo Šv. Valentinas vasario 14 d., prieš pat mirtį parašydamas meilės laišką savo mylimajai. Vienu ar kitu atveju, visais laikais, visi žmonės sutarė – mums reikia meilės šventės. Dienos, kai prisipažinsime meilėje ar parodysime ypatingą dėmesį savo mylimajam. Dienos, kai iš už skverno išsitrauksime kažką mielo ir švelnaus – savo dovaną porai. 

Bėgo metai, keitėsi dovanos. Nuo serenadų buvo pereita prie rožių, nuo rožių prie atvirukų, nuo atvirukų prie šokolado. O kas gi toliau? Poros ieško vis naujų ir originalesnių idėjų, kaip pradžiuginti vienas kitą meilės šventės proga. Ieško dovanų, kurios ir praėjus ypatingai dienai liktų šalia ir primintų apie tai, kas buvo. Ar Jūs irgi ieškote? Žemiau nutūpė 9-ios puikios dovanų idėjos, kaip šiemet galite nustebinti savo antrąją pusę. 

Valentino diena, puodelis su dizainu, sausainiai sirdeles

Dovanų rinkiniai antrai pusei 

Pirmi įspūdžiai svarbūs, tad šis pasirinkimas tikrai sužavės Jūsų antrą pusę. Dovanų rinkiniai atkeliauja pas Jus jau gražiai ir profesionaliai supakuoti, galite imti ir dovanoti. Akys visada smalsiai klaidžioja po mielą dovaną ir susidomėjusiai tyrinėja, kas gi ten, viduje. O vidus ne ką prastesnis už išorę. Nuo karališkų saldumynų iki mažų rankšluosčių, puodelių, žvakių ir vonios druskų. Iš gausybės rinkinių išsirinksite sau tinkamiausią bei galėsite jį personalizuoti – užrašyti Valentino dienos palinkėjimą, romantišką frazę, uždėti svarbų įvykį primenančią nuotrauką ar patikusį paveikslėlį.  

Romantiškos drobės ir plakatai 

Nedaug kas atrodo romantiškiau ir mieliau negu asmeniškai pagaminta drobė ar plakatas. Pakabinta ant sienos svetainėje ar miegamajame, arba padėta lentynoje šalia darbo stalo, drobė taps puikiu interjero dizaino aksesuaru ir kasdien privers nusišypsoti. Nustebinkite savo mylimą žmogų su šia asmeniška ir stilinga dovana. Drobėje galite pakoreguoti savo datas ar žodžius, prirašyti antros pusės vardą arba atkurti nuotykį patirtą drauge.  

Medinės dovanos Valentino dienai 

Mėgstantiems natūralumą puikus pasirinkimas yra dovana iš medžio. Praktiška ir miela medinė raktinė arba visada šalia esantis raktų pakabukas, nuolat kuždės Jūsų užrašytus žodžius. Savo porą galite nustebinti ir medine vyno dėže, kuri gražiai papuoš dovanojamą vyną, o paskui pagyvins kiekvienų namų interjerą. Ant jos išliekite savo širdį ar mėgstamą citatą, parašykite brangų prisiminimą ar savo tikslų siekti motyvuojantį, meilės pilną žodį.  

Dekoratyvinės pagalvėlės mylimajam 

Valentino dovanos gali būti labai minkštos ir mielos. Pagalvėlė su romantišku paveiksliuku ar užrašu išlydys kiekvieną širdį. Ji puikiai derės tarp ant paklotos lovos ar sofos, o svarbiausia įneš šiek tiek lengvumo ir žaismingumo į kiekvienus namus. Pagalvėlė su mielu paveiksliuku ir antros pusės vardu dar labiau pasaldins popiečių poguliukus. Šios mielos dovanos gali pasipuošti Jūsų inicialais, patinkančiais gyvūnėliais ar prie interjero derančiais peizažais. Ši dovana taip pat, gali tapti dovana poroms, jeigu kūrybiškai suderinsite paveiksliukus ar užrašus. 

Pliušiniai žaislai Valentinui 

Kalbant apie minkštas ir be galo mielas dovanas būtina paminėti pliušinius žaislus. Tai nuoširdi ir atvira dovana, išreiškianti prisirišimą prie vienas kito. Pliušinis meškiukas gali tapti Jūsų mylimojo kelionių draugu, apsikabinimų objektu, o jeigu jie labai gerai sutars, net gi miego kompanionu. Kiekvienas meškiukas gali apsirengti Jūsų parinktais marškinėliais. Padarykite jį dar labiau asmenišką: padailinkite jį mielu kreipiniu, ilgesį išreiškiančiais ar švelniais žodžiais. 

Puodeliai antrai pusei 

Nėra labiau nubučiuotos dovanos nei puodelis. Jame telpa kiekvieno ryto kava ir kiekvieno vakaro arbata. O iš mėgstamiausio puodelio viskas susigeria daug skaniau. Savo antrosios pusės mėgstamiausią puodelį pagaminti labai nesunku, išsirenkate patikusį modelį ir dizainą, pakeičiate užrašus savo mėgstamomis eilėmis ar dainomis, arba paveiksliuku atvaizduojate Jūsų mėgstamiausią filmą ar pasakiško grožio nuotrauką ir… atlikta! Jūsų rankose nauja, graži dovana, kuri ne vieną rytą sveikinsis su Jūsų išrinktuoju. 

Įvairios praktiškos dovanos 

Ypatingos aprangos dovanos moterims iš antros pusės visada užima specialią vietą stalčiuje ar ant pakabos. Taip pat ir širdyje. Jeigu norite savąją nudžiuginti būtent tokia dovana, galite rinktis dailias baltas kojinaites, kurias bus lengva priderinti prie visų drabužių. O jeigu norite kažko asmeniškesnio ir artimesnio, dovanokite klasikinio kirpimo kelnaites. Šias dovanas nesunkiai paversite skirtomis tik Jai: uždėkite romantiškas iliustracijas, meilius žodelius ar asmeninius juokelius. 

Valentino dovanos poroms 

Derėti galima ne tik širdimis, bet ir dovanomis. Dovanos poroms suteiks jaunatviškumo ir žaismingumo kiekvieniems santykiams, todėl yra puikus pasirinkimas Valentino dienos proga. Saldžių sapnų linkinčios dekoratyvinės pagalvėlės ar raktų pakabukai, kuriuos galima sujungti, norint pamatyti pilną paveikslą, įneš daugiau spalvų į Jūsų kasdienybę. Ant šių dovanų parašykite savo vardo raides, mažybinius žodelius ar papuoškite žaviais paveikslėliais. O rytus sutikti kartu padės nuotaiką keliantys puodeliai poroms, kurie susideda į bendrą stovelį. Šias dovanas galite rinktis kartu su artimuoju arba jį nustebinti Valentino dienos rytą. 

Sukurkite Valentino dovaną 

Valentino dienos proga dovanodami kažką originalaus niekada neprašausite. Personalizuotos dovanos bus praktiškos, širdžiai artimos ir niekada nepasimirš. Patikusios dovanos dizainą galite sukurti patys: užrašykite svarbią datą, norimą tekstą, uždėkite nuotrauką ar paveikslėlį. Personalizuota dovana ras kelia į kiekvieno širdį, nes joje atsispindės išskirtinis dėmesys detalėms ir antrai pusei. Fantastišką dovaną sukurti pačiam nėra sunku. SUSIKURK DOVANĄ įrankiu naudotis paprasta ir intuityvu. Išbandyti jį užtruksite kelias minutes, o kad pradėti būtų lengviau pridedame trumpą filmuką: 

Kitos Valentino dienos dovanos 

Jeigu po tokios šūsnies idėjų Jūs norite dar daugiau variantų, rekomenduojame apsilankyti e-parduo- tuvėje marskineliai.lt. Ten tūno ne tik labai praktiškos, bet ir smagios dovanos. Iš daugybės marškinėlių ir džemperių dizainų poroms nesunkiai rasite Jums tinkamą. Patogūs ir išsiskiriantys marškinėliai ir megztiniai gali tapti labai patraukliomis dovanomis vyrui. Galite personalizuoti dovanas ir marskineliai.lt, todėl nesunkiai sukursite naujus mėgstamiausius drabužius šiam Valentinui, kuriais Jis ar Ji galės džiaugtis dar ilgai po meilės šventės! O galbūt šventes pasitiksite kartu su derančia apranga ir didžiausiomis šypsenomis? Net neabejojame, kad pasirinksite kažką nepaprasto ir žavaus!  

Valentino diena, balti marskineliai su dizainu, myliu tave

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *