Originalios dovanų idėjos gimtadieniui

Kiekvienas esame susidūrę su situacija, kai sugalvoti dovaną tikras galvos skausmas. Dažnai dovanos pradeda kartotis ir tampa nebeįdomios. O kiekvieną kartą dovanojant norisi nustebinti žmogų, sukelti įdomumą ar pamatyti teigiamą reakciją. Tai padaryti reikia nemažai pasukti galvą. O čia ir prasideda mąstymas ir ieškojimas originalių idėjų.

gimtadienio dovana manodovanos lt originali su vardu spauda 2

Kuo mūsų dovanos išskirtinės

Dažniausiai pasitaikanti šventė yra gimtadienis. Gimtadienis yra kiekvieno asmeninė ir išskirtinė šventė. Tačiau norint pasveikinti išskirtinai reikia pagalvoti apie gimtadienį švenčiantį žmogų, ką jis mėgsta ir kuo užsiima. Tik tuomet bus įmanoma sugalvoti originalią dovaną gimtadieniui. Pirmiausia svarbu atkreipti dėmesį į žmogaus amžių, lytį, pomėgius, hobius, darbą. Žinant šiuos aspektus lengviau galima išrinkti dovaną. Tarkime jei žmogui patinka naršyti telefone galbūt šmaikštus energijos bankas nustebintų per jo šventę. Neretai pagalbos ieškome internete, o čia jau galime rasti daug įvairių idėjų. Nuo magneto iki didžiulių rinkinių. Taip pat šias dovanas galima personalizuoti savaip, sukuriant savo dizainą ar užrašant norimą frazę, vardą. Tai gali būti netgi šmaikšti frazė ar nuoširdus palinkėjimas ar gerus įspūdžius teikianti nuotrauka. Ypač tokie sveikinimai nustebina ypatingų progų metu, kaip jubiliejus. Sveikinimai jubiliejaus proga turi būti įsimintini, tad norisi, kad būtų išskirtini ir ypatingi. Dovanos su specifiniu dizainu sudomins kiekvieną. Galbūt apipavidalintas juokelis ant knygutės ar ant medinės dėžutės, o gal ant papuošalų dėžutės primins senus prisiminimus ar pamirštą gyvenimo epizodą.

Medinė vyno dėžė su spauda Kas namuose princesė

Vertikali medinė vyno dėžė

15.00€
Užrašų knygutės ir tušinuko rinkinys "Sarkastiškas humoras", užrašų knygutė su spauda, dovana bosui, dovana kolegai, manodovanos.lt

Knygutė matiniu paviršiumi

18.50€
Energijos bankas 8000 mAh, energijos bankas telefonui ir planšetei, powerbank, manodovanos.lt, energijos bankas su užrašu, energijos bankas su dizainu, energijos bankas su nuotrauka,

Energijos bankas 8000 mAh

31.00€

Vyrams

Skirstant detaliau žmones, galima išskirti ir vyrus. Kartais išrinkti dovaną vyrui, vaikinui, broliui, sūnui, tėčiui, kolegai ar tiesiog draugui būna itin sudėtinga, nes atrodo, kad jie viską turi ir jiems nieko nereikia. Apskritai išrinkti dovaną vyrui – tam tikras išbandymas kiekvienam. Juk norisi būti originaliu, padovanoti ką nors išskirtinio, prasmingo ir kartu naudingo. Sklando mitas, jog vyrai nori tik praktiškų dovanų. Kiekvienas vyras nori tiek praktiškos, tiek prasmingos, įdomios dovanos. Dovanos vertę vyrui sukuria ne tik pati dovana, bet ir jos asmeninė bei simbolinė reikšmė. Todėl tiek dovanojami daiktai, tiek dovanojamos patirtys gali sukurti vyrui daugiau džiaugsmo, jei dovanodami juos suteiksite unikalią bei asmeninę reikšmę. Skirkite šiek tiek daugiau dėmesio ir laiko apmąstymams apie tai, kokią svarbią simbolinę bei emocinę reikšmę Jūs norite suteikti savo dovanai. Paimkime kaip pavyzdį tėtį. Dovanos tėčiui gimtadienio dienos proga gali būti net nebrangios, galbūt užtektų magnetuko su užrašu pagiriant tėčio sugebėjimus ir jau tokiu gestu leidžiama suprasti, kad tėtis jums svarbus. O gal tai galėtų būti puodelis su užrašu „Mylimiausias tėtis“ ar dekoratyvinė pagalvėlė su šiltu palinkėjimu.

Puodelis su spauda "Tėti, gera tave turėti", susikurkite personalizuotą dovaną tėčiui

Elegantiškas puodelis

8.00€
Pagalvėlė su spauda "Tėčio meilė" dovana tėčiui

Medvilninė pagalvėlė

17.00€
Magnetukas su spauda "Barbekiu meistras"

Medinis magnetukas

3.95€

Moterims

Taip pat nepamirštame dailiosios lyties atstovių. Tikriausiai įvairiausių dovanų pasirinkimas moterims vienas gausiausių. Kiek yra dovanų, tiek yra ir įvairių progų, kuriomis norime pasveikinti savo artimąsias. Mamai, draugei, merginai, sesei, mažai mergaitei turime tikrai didelį dovanų pasirinkimą. Mažoms mergaitėms tikrai patiks įvairūs mieli žaislai ir nuotaikingi žaidimai, o jų pasiūla mūsų internetinėje parduotuvėje tikrai jus patiks. Paauglėms mergaitėms puikiai tiks šmaikščios dovanos, grožio dėžutės papuošalams, dekoratyvinės pagalvėlės ir t.t. Gimtadienio dovana moterims – savo mamoms, žmonoms, merginoms ir draugėms pradžiugins nuoširdus sveikinimas. Kiekvienas jai artimas žmogus turi galimybę įrodyti tai, kaip konkreti dama jam rūpi. Ir nors neretai vien pats nuoširdus pasveikinimas paglosto moters savimeilę, prie jo pridėjus dovaną galima padaryti gerokai įsimintinesnį efektą.

Virtuvės įrankių rinkinys "Lazdelės"

Virtuvės įrankių rinkinys

21.00€
Juoda medvilninė "Ypatingas zuikis"

Medvilninė juoda pagalvėlė

17.00€
Keraminis puodelis Latte "Stipri moteris"

Latte kavos puodelis

8.50€

Vaikams

Dovanos vaikams – ypač svarbus reikalas, nes vaikai jas be galo dievina ir jų laukia. Dažniausiai kylantis klausimas ką padovanoti vaikui gimtadienio proga. Kartais kai šventė mažesnė galite padovanoti nedidelę, simbolinę dovanėlę. Tačiau gimtadienio šventei vaikai tikisi kažko išskirtinio ir skirto tik jiems. Dovanos vaikams gali būti teminės, svarbiausia, kad jos būtų įvairios ir įdomios. Pasirinkite dovanas vaikams atsižvelgdami į vaiko amžių ir pomėgius. Dovanų idėjos vaikams gali būti įvairios: piešimo priemonių rinkiniai, meškučiai, pagalvėlės, puodeliai, lavinamieji žaidimai, teminės dovanos, išskirtinės ir vardinės dovanos, dovanos su spauda. Dovanų idėjos vaikams dažnai išsirenkamos pagal vaiko pomėgius, amžių, lytį. Mergaitėms ypač tinka pliušiniai meškiukai ir kiti žaislai, vaikiškos knygelės, pešimo rinkiniai, grožio dėžutės. O berniukams piešimo rinkiniai, robotai, kamuoliai, puodeliai su super herojais ir t.t. Apibendrinant vaikams labiausiai patinka smagios dovanos su kuriomis galima būtų pakvailioti ir smagiai praleisti laiką.

Pliušinis meškiukas "Vardinis meškutis"

Vardinis pliušinis meškiukas

19.50€
Laikinos tatuiruotės Mašinėlės

Laikinos tatuiruotės „Mašinėlės“

11.00€
maza medine dezute krykstynoms su spauda drambliukas

Mažytė medinė dėžutė

11.00€

Jeigu dovaną pagal žmogų, jo amžių ar pomėgius atrodytų sunku išrinkti, visuomet galite peržiūrėti jau paruoštas dovanas gimtadieniui paspaude mygtuku čia:

Visos gimtadienio dovanos

Gimtadienio dovanas suskirstę į įvairias kategorijas tokias kaip: elektronika, medinės dovanos, dekoratyvinės pagalvėlės, prijuostės, puodeliai ir gertuvės bei kitas. Išsirinkite, personalizuokite ir nustebinkite savo artimuosius.

Kad dovanų tikrai nepritrūktų, o pasirinkimas būtų dar didesnis, kviečiame peržiūrėti marškinėlius bei džemperius gimtadieniui. Į šią kategoriją sudėjome, jau jūsų mėgstamiausiais dizainais tapusius marškinėlius su spauda gimtadieniui. Marškinėlius bei džemperius galite personalizuoti, papildyti nuotrauka ar užrašu bei taip nustebinti tėtį, mamą, draugą ar kitą artimą žmogų gimtadienio proga.
Daugiau marškinėlių dizainų galite pamatyti paspaudus mygtuką čia:

Gimtadienio dovanos ant marškinėlių

Dovanos – tai mūsų specialybė, todėl dirbame tol, kol tavo rūpestis išsprendžiamas, nuo idėjos iki galutinio rezultato. Elektroninėje parduotuvėje manodovanos.lt tiek daug dovanų idėjų, jog tiesiog sunku atsispirti pagundai ką nors dovanoti. Prekių asortimentas nuolat papildomas, tad netikėtais daiktais galima džiuginti artimuosius kiekviena proga ištisus metus.