Originalios kalėdinių dovanų idėjos. TOP 5

Kasmet artėjant Kalėdoms visi kalbame, kad tai ypatinga šventė, gražus laikas pabūti su artimaisiais ir, kad ne dovanos yra svarbiausia šios šventės dalis. Tačiau žodžiai lieka žodžiais ir pripažinkime, kad nebūna Kalėdų be dovanų. Visi stengiamės dėl savo artimųjų ir draugų,  norime juos pasveikinti įteikdami kuo originalesnes dovanas todėl ne mažą laiko dalį prieš šventes praleidžiame parduotuvėse.
Kas gali atsakyti į klausimą, kurios kalėdinės dovanos yra geriausios? Visi žmonės skirtingi, visų skoniai išlavinti ir rafinuoti, šiame amžiuje galima nusipirkti viską, todėl nustebinti ir įtikti yra gana sudėtinga. Ką padovanoti vyrui, žmonai, vaikams ar draugams?
Taupydami jūsų laiką ir pinigus, pateikiame jums rekomendacijas ir patariame kokios galėtų būti originalios kalėdinių dovanų idėjos jūsų brangiems žmonėms.

TOP 1 Kalėdiniai Dovanų Rinkiniai, Kuriuose Telpa Viskas

 – meilė, šiluma, juokas, skoniai ir prisiminimai.
 –  gražus šventiškas įpakavimas, iš karto suteikia prabangos įspūdį,
 –  daug įvairių smulkmenų tinkančių kiekvienam, „nepataikyti“ neįmanoma
 –  išpakavimas kelia intrigą ir žadina smalsumą,
 –  geriausia atomazga – sklindantys kvapai, įvairūs skoniai ir praktiškų daiktų išbandymas.
Gražiai atrodo – Visko daug – Intriguoja – Galima iš karto išbandyti – tai svarbiausios žmogaus gerų emocijų natos.

Originalios kalėdinės dovanos poroms dovanų rinkinys Batman and catwoman
“Batman & Catwoman”
66.80€
Originalios kalėdinės dovanos poroms dovanų rinkinys Atsipalaiduokim
“juk kalėdos!”
58.80€
Smagus kalėdinių dovanų rinkinys. Puodelis su spauda Nerekomenduoju ir saldumynai
“1 iš 5 žvaigždutė
21.90€

TOP 2 Dovanos, Įtraukiančios Į Veiklą, Suteikiančios Galimybę Pamąstyti Ar Išreikšti Savo Kūrybines Mintis.

Tam puikiai tinka medinės dovanos, kurias lengva pritaikyti visiems.
Medinių kalėdinių žaisliukų rinkinys medinėje dėžėje –  ne tik kalėdinė dovana, bet ir puiki galimybė užimti esančius svečius. Išdalinkite svečiams žaisliukus ir kiekvienas tegu surašo savo palinkėjimus ar troškimus ateinantiems metams. Kartu pakabinkite juos ant eglutės prieš tai garsiai perskaitydami užrašytus norus. Dovana su išliekamąja verte, nes kitais metais tai bus smagus prisiminimas. Taip pat tai linksma kalėdinė dovana vaikams – jie labiausiai laukia Kalėdų, mėgsta puošti eglutę, o šiuos žaisliukus galės patys  išmarginti.
Smagios kalėdinių dovanų idėjos vaikams ir visai šeimai- medinės dėlionės/puzlai su smagių akimirkų nuotraukomis, užduotimis ar hobių akcentais. Išsirinkite nesudėtingą dėlionę iš mažai detalių, kad lengvai galėtumėte ją surinkti Kalėdų dieną ir pasimėgauti rezultatu. Ant dėlionės detalių gali būti atspausdintos skirtingos užduotys, kurias reikia atlikti, dėlionę gali puošti spauda su šeimos atostogų nuotrauka arba tiesiog norimas vaizdas, kurį norint atskleisti teks paplušėti ir sudėlioti.
Medinės gėrimų dėžės – visų laikų nesenstanti klasika – tobulos dovanos vyrams. Klausimas kur veikla? Išgerti dėžės viduje esantį gėrimą taip pat užsiėmimas, o ir kūrybinės mintys reikšis laisviau. Galima spauda ant medinės gėrimų dėžės paviršiaus –  pritaikykite dizainą pagal žmogaus pomėgius, užrašykite norimus palinkėjimus, o dėžės viduje patalpinkite šventinį gėrimą, kurį galbūt patys gaminote. Išlaikykite intrigą ir sukurkite specialią butelio etiketę su paslaptinga sudėtimi, kurią reikia atspėti. Medinė vyno dėžė ar kito gėrimo dėžė su šventišku dizainu liks, kaip interjero detalė, o dėžės turinys leis pasimėgauti išraiškingais skoniais švenčių metu.

Kalėdinių žaisliukų rinkinys
48.00€
delione puzle su nuotrauka
Balta dėlionė „Akimirkos“
11.90€
kaledine vyno deze 01
Vertikali, medinė vyno dėžė
15.00€

TOP 3 Dovanos Namų Dekorui, Puošnių Namų Akcentai Ir Jaukumo Suteikiančios Smulkmenėlės.

Šilti ir jaukūs namai svarbūs kiekvienam. Nuolatos puoselėjame ir gražiname juos įvairiomis detalėmis –  tai dar viena kalėdinių dovanų idėja.
Dekoratyvinė pagalvėlė jaukiems namams. Šių metų mūsų naujiena – magiškos pagalvėlės su blizgučiais, kurios idealiai tinka šventiniam namų puošimui. Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas su raudonais ar auksiniais blizgučiais, kurių spalvą pakeisite tiesiog ranka braukdami blizgučių paviršių. Kalėdinės magijos gali suteikti paslėptas jūsų pačių specialiai kurtas dizainas. Tai gali būti šventinis palinkėjimas ar tiesiog nuotaikingas vaizdas.
Kvepianti žvakė – privalomas namų akcentas ypač žiemos švenčių metu. Kubo formos žvakė su spauda, kurią galima uždėti ant visų keturių žvakės pusių. Asmeninis palinkėjimas ir užrašas ant žvakės suteiks originalumo ir bus miela, išskirtinė kalėdinė dovana mamai, draugei ar merginai.
Minkštas, baltas ir švelnus, kaip iškritęs sniegas – didelis vonios rankšluostis su spauda. Suasmeninkite, užrašydami vardą ir tai taps unikali kalėdinė dovana tėčiui.
Geriausi draugai, kurie puošia kiekvieno namus – mieli pliušiniai žaislai. Įvairių dydžių pliušiniai meškiukai su marškinėliais, ant kurių galima spauda ir norimi užrašai ar palinkėjimai. Pliušiniai žaislai tai originali kalėdinė dovana ne tik vaikams, bet ir poroms. Nuoširdus palinkėjimas ant meškučio marškinėlių nuolat primins apie jus ir neleis pamiršti ištisus metus. Tai nebus momentinė emocija, o gerą nuotaiką nešantis meškutis džiugins kiekvieną dieną.

Dekoratyvinė medvilninė pagalvėlė "Tu mano stebuklas" 50 cm
Medvilninė pagalvėlė
17.00€
Kvepianti žvakė
14.50€
kamiles apsikabinimu draugas mazas
Pliušinis meškiukas
18.50€

TOP 4 Išmanios Dovanos Išmaniems Žmonėms

Technologijos mus veda į priekį ir kasdien mes daromės vis išmanesni. Įvairiausi inovatyvūs sprendimai, įmantrių įrenginių gausa ir jų naudojimas tapo neatsiejama mūsų išmanaus gyvenimo dalimi, o tai padiktuoja madas ir dovanoms Kalėdų proga.
Turbūt sutiksite, kad žiemą lauke naršyti telefone be pirštinių menkas malonumas. Puikus novatoriškas sprendimas ir originali kalėdinė dovana – pirštinės su ekrano lietimo funkcija. Visą pirštinių paviršių galima papuošti norima spauda iš abiejų pirštinių pusių, taip sukuriant smagią žiemišką dovaną draugams ar šeimos nariams. USB laikmenos ir energijos bankai. Kai visko tiek daug, jog galvoje netelpa, ranka rašyti nemėgstame, bet viską norime turėti čia ir dabar. Įvairių spalvų ir formų, skirtingų talpų kompaktiškos smulkmenos praversiančios šiuolaikiniam vyrui, tėčiui ar broliui. Elegantiškos USB laikmenos su spauda ir asmenišku palinkėjimu, solidaus dizaino energijos bankai su užrašais – šiandieninė dovana, nerenkanti dulkių.

Baltos universalios pirštinės pritaikytos liesti telefono ar kito išmanaus įrenginio ekraną
pirštinės su ekrano lietimo funkcija
12.00€
Medinė USB laikmena "Old Spirit", Manodovanos.lt, susikurkite savo dovaną
Medinė USB 8 GB laikmena „Old Spirit“
20.90€
Baltas powerbankas su spauda Pamaitink mane
Energijos bankas 8000 mAh su spauda
31.00€

TOP 5 Linksmai Ir Su Humoru. Dovanos Priversiančios Skaniai Pasijuokti.

Dovanos moterims, kurias sunku nustebinti  – moteriškos kelnaitės su spauda. Daiktas praktiškas ir niekuo neišskirtinis, tačiau linksmas piešinys ar užrašas gali padovanoti gerą dozę juoko. Jeigu moterys per Kalėdas puošis tik apatiniais, tai vyrus puoškime tik kojinėmis. Linksmosios pėdutės – vyriškos kojinės su spauda ir nuotaikingais piešinukais. Linksmos kalėdinių dovanų idėjos poroms, kurios nestokoja humoro. Kiekvieną daiktą galima paversti smagia ir juokinga dovana, svarbu neriboti savęs. Personalizuota spauda dovanai suteiks unikalumo, o žmogui bus parodytas asmeninis dėmesys. Kiekvieną net paprastą kasdienėje buityje naudojamą daiktą, aksesuarą ar rūbą galite paversti linksma dovana. Prijuostės su užrašu apie „gerus“ gaminimo įgūdžius, vyriški ar moteriški marškinėliai su spauda ar džemperiai su užrašais ar juokingomis nuotraukomis taip pat atneš juoko ir gerą nuotaiką.
Platų įvairių marškinėlių ir džemperių asortimentą rasite mūsų el. parduotuvėje marskineliai.lt

Moteriškos kelnaitės su spauda Tavo apostile
Klasikinės kelnaitės „Tavo apostilė“
11.00€
Originalios kalėdinės dovanos tėčiui dovanų rinkinys Herojus
Dovanų rinkinys su kojinėmis ir spauda
26.40€
universalus dzemperis raudoni st 4000 vienas namuose modelis
Universalus džemperis „vienas namuose“
34.50€

Svarbu suprasti, kad Kalėdinių dovanų esmė yra ne piniginė vertė, o sugalvota originali dovanų idėja. Kiekviena suasmeninta dovana bus vertinga ir daug brangesnė už šaltą  ar be meilės ir kūrybos išrinktą blizgų daiktą, kurių pilnos parduotuvių lentynos. Būkime išradingi ir kūrybingi.  Išrinkime dovanas atsakingai – kurkime,  personalizuokime – tegu jos šildo mūsų namus ir širdis.

Visos kalėdinės dovanos

Kalėdinės dovanos verslui

7Natos.lt verslo dovanos